Przedszkole

Czyli życie codzienne Warszewa

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

Przedszkole

Postprzez gosiak259 » 27 lis 2012, o 11:45

Witam.
Od nie dawna mieszkam na Warszewie i szukam jakiegoś prywatnego , fajnego przedszkola. Jesli ktoś mógłby mi doradzić jakieś przedszkole to bardzo byłabym wdzięczna. Bo tak naprawdę nawet nie orientuje się gdzie tu są jakieś przedszkola (jeśli jakieś na Warszewie są), a jak nie to jakieś w pobliżu. Z gory bardzo dziękuję.
gosiak259
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:14

Re: Przedszkole

Postprzez Jacek Kaszubski » 30 lis 2012, o 16:13

Witam,
Polecam przedszkole "Kraina Przygód" na ulicy Zdrojowej. Codziennie zawożę tam swoją córeczkę (2 min. drogi ze Złotopolskiej - skrótem oczywiście :)). Kadra jest przesympatyczna i profesjonalna. Mnóstwo atrakcji - córka jest zachwycona. Podaje link: http://www.krainaprzygod.szczecin.pl/galeria

Jeśli byłaby Pani zainteresowana to proszę zaznaczyć, że z polecenia Jacka Kaszubskiego. Mają tam podobno promocję na zasadzie: jedno polecenie = jedno czesne gratis. Ciekawe czy to funkcjonuje.

Ale nie to jest ważne...najważniejsze jest to, że nasza mała jest zachwycona. Przedszkole nie jest publiczne, ale za to jest dofinansowywane z Unii, co w rezultacie daje 650zl / miesiac. POLECAM !!!
Jacek Kaszubski
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 15:57

Re: Przedszkole

Postprzez gosiak259 » 7 sty 2013, o 14:25

Witam.
Panie Jacku dziękuję za info na temat przedszkola. Dzisiaj byłam zapisać córkę, podałam Pana nazwisko bo Pani dyrektor pytała kto polecił, ale dyrektorka nie zna takiego nazwiska.Tak więc niewiem jak z tym czesnym. Ale dziękuję bardzo za polecenie przedszkola.
gosiak259
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:14


Powrót do Lokalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron