TESCO

Czyli życie codzienne Warszewa

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

TESCO

Postprzez marcus » 21 lis 2006, o 15:48

Witam wszystkich po dłuższej przerwie . Czuję się w obowiazku (poniewaz pierwszy poinformowałem forumowiczów o budowie Tesco na Warszewie) poinformowania o pewnej nieprawidłowości tegoz pieknego obiektu . Jeżeli dobrze pamietam z prasy , to do końca czerwca 2006 ... Tesco miało dobudowac do swojego pudełka spadzisty dach- aby bardziej "pasowało" do wyglądu dzielnicy. Jak do tej pory (chyba troche im zeszło) kształt dachu pozostał taki sam.Czy macie jakies spostrzeżenia lub wiadomosci na ten temat?
marcus

Postprzez Radek » 9 gru 2006, o 01:08

Koniec roku tuż tuż, więc należałoby zweryfikować obietnice p. Skory ...
Radek
Site Admin

Postprzez Cobeer » 10 gru 2006, o 08:47

Z tego co pisali w GW swego czasu to "nasze" TESCO zostało zaakceptowane przez obiór budowlnay tymczasowo do końca tego roku. Z powodu braku dachu. Jednak wykonawca może prosić o kolejne tymczasowy odbiór i... tak w koło. Dlatego dachu raczej niebedzie:)
Cobeer

sprawdzam posłusznego.

Postprzez as » 10 gru 2006, o 13:42

ja to nie rozumiem polityki miasta z jednej strony jakby o cos poprośić czy chodnik czy autobus czy inne potrzeby dla mieszkańców to odpowiedż że nie ma pieniędzy a z drugiej strony nie można czy nie chce się ukarać firmy która ewidetnie nie wykonuje tego do czego zoobowiązała się więc oficjalnie zgłaszam by pan posłuszny zajął się tą sprawą i poinformował nas jak to miasto rozwiązało. Dla mnie rozsądne rozwiązanie, to albo Tescozrobi dach w czasie albo za kolejne przedłużenie musi zapłacić miastu a kara finansowa za kolejny rok opóznienia musi wynosić tyle ile kosztuje postawienie dachu.
as

Postprzez Cobeer » 13 gru 2006, o 23:26

as napisał(a):Dla mnie rozsądne rozwiązanie, to albo Tescozrobi dach w czasie albo za kolejne przedłużenie musi zapłacić miastu a kara finansowa za kolejny rok opóznienia musi wynosić tyle ile kosztuje postawienie dachu.
Szkoda as, że ciebie nie ma wśród Radnych naszego Szczecina. Może coś by sie wkońcu zmienilo
Cobeer

Postprzez _Marcin_ » 13 mar 2007, o 18:43

no to w koncu zaczela sie budowa :mrgreen:
_Marcin_

Postprzez Sly » 14 mar 2007, o 22:26

Obserwowałem to budowanie. Dźwig manewruje nad głowami klientów, a ma taki wysięg, że mógłby podawać elemwnty na strop od zaplecza - dostaw. Z jednym elementem latali od rogu do rogu hangaru (element na zawiesiu, a gość za nim z planem) jakby dopiero dostali projekt z elementami, jak instukcję składania mebla z IKEA. Tak to widziałem przez ok. 15 min.
Sly

Postprzez Simon » 18 mar 2007, o 17:59

Prawdziwi fachmani :lol:
Simon

Postprzez _Marcin_ » 20 mar 2007, o 17:27

jak dla mnie to ten dach okropnie wyglada juz lepiej tesco wyglada bez niego :mrgreen:

chcieli wszyscy dach to mamy :lol:
_Marcin_

Postprzez luki » 20 mar 2007, o 18:53

chociaż możę go przemalują, bo ten dach tylko straszy!!
luki

Postprzez 2p2s » 21 mar 2007, o 15:49

właśnie, byłem pewien że on bedzie koloru brązowego bo teraz jest jeszcze gorzej i już wogóle nie pasuje do otoczenia
2p2s

Postprzez jakiza » 13 kwi 2007, o 13:07

Wam to chyba nikt nigdy nie dogodzi :mrgreen:
marudy jedne :wink:
jakiza

nie dla Warszewiaków promocje takie jak na Mieszka

Postprzez as » 14 kwi 2007, o 05:44

i to jest problem nas klientów żeby skorzystać z nich musimy kupowac na Pomorzanach
as

Re: nie dla Warszewiaków promocje takie jak na Mieszka

Postprzez looki8 » 15 kwi 2007, o 23:02

as napisał(a):i to jest problem nas klientów żeby skorzystać z nich musimy kupowac na Pomorzanach

O czym Pan pisze, Panie As?
looki8

Postprzez as » 16 kwi 2007, o 06:40

o gazetkach reklamowych które dostaje do skrzynki a które nie sa aktualne dla tesco na warszewie
as

Następna strona

Powrót do Lokalne