Strona 1 z 1

Zarysowane auta na parkingu przy Złotowskiej

PostNapisane: 2 lut 2014, o 15:19
przez aniag
witam,
Czy ktoś parkując auto przy bloku na ul. Złotowskiej 5 znalazł na szybie karteczkę oraz nowe zarysowanie na aucie? Wiem, że taki proceder ma miejsce od dłuższego czasu. Jeśli ktoś był w podobny sposób poszkodowany proszę o kontakt.

Re: Zarysowane auta na parkingu przy Złotowskiej

PostNapisane: 20 lut 2014, o 08:23
przez pawel
Znalazłem karteczkę - ktoś z bloku 5,5a zabrania parkowania na parkingu przed tym budynkiem, gdyż "Parking wyłącznie dla mieszkańców bloku Złotowska 5,5a. Nie parkować!!!", co uważam za nawet nie śmieszne, a tragiczne... Co ci ludzie mają w głowach. Parking jest publiczny. Co do "szeryfa"- takich nie sieją...
PS. Zarysowań nie znalazłem.

Re: Zarysowane auta na parkingu przy Złotowskiej

PostNapisane: 1 mar 2014, o 13:53
przez aniag
Dziękuję za odpowiedź. Co do "szeryfa", to wiemy kim oni są - nie jest to niestety tylko jeden samozwańczy "Stanisław Anioł". Oprócz karteczek miały miejsce jeszcze zarysowania i przebite opony. Niestety poszkodowani nie zgłaszają tego policji...

Re: Zarysowane auta na parkingu przy Złotowskiej

PostNapisane: 10 mar 2014, o 09:00
przez basia
Witam.
Mnie także zarysowano auto pod tym blokiem. Po jakimś czasie zaparkowałam tam znowu bo na początku nie skojarzyłam, że to się stało akurat tam.Oczywiście znalazłam karteczkę za wycieraczką (karteczkę posiadam do dziś), i jeszcze "miły" starszy Pan z pieskiem zwrócił mi "uprzejmie" uwagę, że parking należy tylko do mieszkańców bloku przy ulicy Złotowskiej 5, 5a.
Zastanawia mnie co kieruje tymi ludźmi. Jestem w stanie zrozumieć wiele, ale rysowanie aut i przebijanie opon to gruba przesada. Jak tak można?! Ciekawe czy gdyby im ktoś zniszczył coś na co ciężko pracują też byliby tacy zadowoleni. Jak chcą mieć miejsca na wyłączność to niech je sobie wykupią. Wspólnota nie postawiła tabliczki o przynależności tych miejsc tylko do mieszkańców tego bloku więc ludzie trochę kultury!!