Ile kolizji dzisiaj na Warszewie widzieliście

Czyli życie codzienne Warszewa

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

Ile kolizji dzisiaj na Warszewie widzieliście

Postprzez as » 15 sty 2009, o 10:21

Bo ja jedną przy jaworowym stawie na zakrecie. To bardzo niebezpieczny zakret a tak niepozornie wygląda.Ale wystarczy tam jechać 20 km/h nawet na letnich i da sie przeżyć. Ciekawe czy w taką pogode wyleci ktos dzisiaj na krzyżówce duńska wapienna, szczecińska. Jutro też zpowiadaja podobne warunki już od wieczora lepiej nie szarżować.
as
 
Posty: 60
Dołączył(a): 10 lip 2007, o 09:50

Postprzez colony5 » 20 sty 2009, o 14:32

Najgorsze są uliczki osiedlowe. W kompleksie Kostrzewskiego-Złotowska-Duńska uliczki są strasznie śliskie. Nikt ich nie posypuje piaskiem czy solą. Spółdzielnia skupia się tylko na chodnikach. Ale największym stresem jest dla mnie dojazd z ul. Złotowskiej do Duńskiej. Jak jest ślisko, to nie wiem czy zdołam zahamować i czy centralnie nie znajdę się nagle na Duńskiej. Jest to bardzo niebezpieczne.
colony5
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 mar 2006, o 11:20
Lokalizacja: Warszewo - Stoki

Rozwiązanie

Postprzez Zbaraszewski » 21 sty 2009, o 20:19

W sprawie lokalnych uliczek warto zgłaszać sprawę do dyżurnego miasta - straż miejska tel. 986. Należy domagać się podania przez nich numeru sprawy pod jaką została taka interwencja zarejestowana. Zapewne nie posypią w pierwszej kolejności, ale w końcu zrobią ;) Przetestowane ;)
Zbaraszewski
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 16:43
Lokalizacja: Na Stoku


Powrót do Lokalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron