praca w SP 7, a podyplomówka?

Czyli życie codzienne Warszewa

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

praca w SP 7, a podyplomówka?

Postprzez julka393 » 10 paź 2011, o 09:03

Witam.

Zamierzam podjąć prace w szkole podstawowej nr 7. Byłabym zadowolona gdyby mi się udało, bardzo chciałabym pracować z dziećmi. Jednakże zanim złożę papiery muszę podjąć studia podyplomowe (przygotowanie pedagogiczne związane z nauczaniem języka niemieckiego). Zastanawiam się nad wyborem szkoły, jednostki edukacyjnej oferującej naukę na takich studiach. W porozumieniu z osobą pracującą w szkole najlepszy program jest na podyplomówce w Collegium Balticum, gdyż oni specjalizują się w szeroko pojętej pedagogice. Jednakże jeszcze się zastanawiam może coś mi polecicie? A może wysłać papiery aplikacyjne do pracy i napisać, że zamierzam kontynuować edukację na studiach podyplomowych...może by mnie zatrudnili wstępnie bez przygotowania jak myślicie???
julka393
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2011, o 08:36

Re: praca w SP 7, a podyplomówka?

Postprzez szczecin 1223 » 17 paź 2011, o 08:22

Często nauczyciele bez papierów albo o mniejszym stażu są lepsi niż dyplomowani i mianowani choć mniej zarabiają.Najbardziej liczy się podejście do dzieci.Karta nauczyciela niszczy polską szkołę , bo po uzyskaniu najwyższego stopnia co następuje po 10-12 latach pracy nauczyciel traci motywację by się starać.
Avatar użytkownika
szczecin 1223
 


Powrót do Lokalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron