Kredyt mieszakniowy

Czyli życie codzienne Warszewa

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

Kredyt mieszakniowy

Postprzez gosiak2591 » 4 kwi 2012, o 20:26

Witam.
Może znajdzie się ktoś kto mi pomoże.
Chcemy z mężem kupić mieszkanie na Warszewie i szukamy banku w którym dostaniemy kredyt. Zależy nam na czasie i nie koniecznie musi być niskie oprocentowanie. Mąż prowadzi działalność a ja nie pracuję więc chyba każdy wie jak to jest dostać kredyt gdy ma się działalność. Jeśli znajdzie się ktoś kto mógłby polecić jakiś bank z własnego doświadczenia to byłabym wdzięczna.
Avatar użytkownika
gosiak2591
 

Re: Kredyt mieszakniowy

Postprzez Olaa » 25 kwi 2012, o 15:52

Chyba takie pytanie na forum to nie jest dobry pomysł. najlepiej jak udasz się do pośrednika, on zbada Waszą zdolność kredytową pod kątem różnych banków i wtedy będziesz wiedziała. ja polecam Pana Romana 601 791 731. jest kompetentny i zawsze podsuwa pomysły jak zakręcic, zeby kredyt dostac.
pozdrawiam i życzę powodzenia
Avatar użytkownika
Olaa
 

Re: Kredyt mieszakniowy

Postprzez Olaa » 25 kwi 2012, o 15:53

Chyba takie pytanie na forum to nie jest dobry pomysł. najlepiej jak udasz się do pośrednika, on zbada Waszą zdolność kredytową pod kątem różnych banków i wtedy będziesz wiedziała. ja polecam Pana Romana 601 791 731. jest kompetentny i zawsze podsuwa pomysły jak zakręcic, zeby kredyt dostac.
pozdrawiam i życzę powodzenia
Avatar użytkownika
Olaa
 


Powrót do Lokalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron