Strona 1 z 1

Jak się mieszka na Odolanach

PostNapisane: 19 lut 2013, o 11:30
przez tilo23
Wita serdecznie,

Zastanawiam się nad zamieszkaniem w okolicach Sarniej-Czeskiej, możecie mi podpowiedziec o plusach/minusach lokalizacji? Chodzi mi bardziej o rzeczy, których sa mniej oczywiste niż dobra komunikacja z miastem i bliskość szkoły i przedszkola. Np. słyszałem, że woń szamba bywa dość uciążliwa (nie ma podłączonej kanalizacji miejskiej)?

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Re: Jak się mieszka na Odolanach

PostNapisane: 19 lut 2013, o 22:48
przez Radek
Jeżeli zastanawiasz się nad zamieszkaniem w tej okolicach zakładam, że jest to decyzja długoterminowa. Co do szamba, problem zapewne istnieje, ale najbliższe lata powinny przynieść definitywne zakończenie i tej sprawie. Obecnie trwa układanie kanalizacji w rejonie ulicy Jemiołowej. Ostatni etap inwestycji obejmie ulicę Sarnią i Podmokłą. O terminach poszczególnych etapów pisaliśmy na warszewo.pl, można poszukać. Ogólnie po przebudowie będzie to jeden z ładniejszych, kameralnych zakątków dzielnicy.

Re: Jak się mieszka na Odolanach

PostNapisane: 20 lut 2013, o 10:23
przez tilo23
Dzięki za odpowiedź. Wasze forum i stronkę przekopałem dość dokładnie, co do kanalizacji to wiem, że to gorący temat... od wielu lat. Jednakowoż jeśli poza tym nie ma jakichś tajemniczych niedogodności, to możliwość zamieszkania na Odolanach wydaje się kusząca :-) Tak na marginesie - jak kształtują się koszta wywozu odpadów płynnych (szamba)? Całe osiedle korzysta z jednej firmy?

Re: Jak się mieszka na Odolanach

PostNapisane: 7 cze 2013, o 22:34
przez namecky
Hmm... mi się mieszka bardzo dobrze i jest naprawdę fajnie i miło :)