Kupie Blisko Puszczy Wkrzanskiej...

Czyli taki warszewski pchli targ.

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

Kupie Blisko Puszczy Wkrzanskiej...

Postprzez klarinia » 27 mar 2007, o 20:44

... dzialke budowlana min 700 mkw, badz domek jednorodzinny w stanie surowym zamknietym.
Ogolnie interesuje mnie cale Warszewo,ale preferowalabym okolice Podborzanskiej i Widokowej. Bede wdzieczna za wszelkie informacje.
klarinia

Postprzez IdSon » 27 mar 2007, o 22:05

Będzie ciężko. Z tego co wiem, to wszystko jest tam dawno sprzedane. Działki wokół ulicy Miodowej są też już sprzedane, badź zarezerwowane. Najlepiej udać się do Bissmyka na Twardowskiego i spytać się, czy może ktoś zrezygnował. W sumie nic dziwnego. Wspaniały teren. Tuż przy puszczy. Blisko do miasta. Na wzgórzu 120 powyżej poziomu morza. Powietrze czystsze. Mam działkę dokładnie pomiędzy Podburzańską i Widokową. Nie będę jej jednak jeszcze sprzedawał. Poczekam, aż ruszy budowa obejścia zachodniego.

http://www.obejscie-zachodnie.szczecin.pl/

Cena jeszcze bardziej wzrośnie. Do lotniska w Goleniowie w 20 minut. Jadąc nad morze nie trzeba będzie okrążać całego Szczecina.
Niech Pani jeszcze dziś zadzwoni do Bissmyka (91) 487 75 34. Może coś jeszcze mają. I nie zastanawiać się. Od razu kupować.

Dzień przed kupnem działki, nigdy nie byłem na Warszewie. Od razu pojechałem do biura, wybrałem działkę 'z papieru' i umówiłem się na dzień następny do notariusza. Dopiero potem pojechałem zobaczyć, co będę kupować.
IdSon

zamieńmy altany na domy jednorodzinne

Postprzez inwestor » 28 mar 2007, o 07:20

może bedą zabierać działki ogrodowe przy podbórzańskiej pod budownictwo. W ogóle na warszewie fanie sie mieszka nie wiem dlaczego nie likwidują ogrodów działkowych np przy rostockiej zawsze by sie znalazło terenu pod budownictwo
inwestor

Postprzez klarinia » 30 mar 2007, o 12:34

Problem polega na tym ,ze Bissmyk wstrzymal sprzedaz dzialek.Do konca kwietnia maja zadecydowac czy beda je dalej sprzedawac czy jednak zajma sie developerstwem.
Ja na moja dzialke 3 lata czekalam.Mialam zarezerwowana tuz przy Puszczy,2000 mkw.Nie mozna bylo jej wczesniej kupic ,Bissmyk mial je teraz sprzedawac,ale sie wstrzymali.Jestem zalamana.Planowalam przeprowadzke do Szczecina w tym roku
klarinia

Postprzez klarinia » 30 mar 2007, o 18:19

IdSon napisał(a):Będzie ciężko. Z tego co wiem, to wszystko jest tam dawno sprzedane. Działki wokół ulicy Miodowej są też już sprzedane, badź zarezerwowane. Najlepiej udać się do Bissmyka na Twardowskiego i spytać się, czy może ktoś zrezygnował. W sumie nic dziwnego. Wspaniały teren. Tuż przy puszczy. Blisko do miasta. Na wzgórzu 120 powyżej poziomu morza. Powietrze czystsze. Mam działkę dokładnie pomiędzy Podburzańską i Widokową. Nie będę jej jednak jeszcze sprzedawał. Poczekam az sie ruszy budowa obejscia.

A moge spytac w ktorym dokladnie miejscu masz dzialke ?
I czy nie zlitowalbys sie nade mna i mi jej nie odsprzedal ?
:cool:
klarinia

Postprzez IdSon » 30 mar 2007, o 22:30

Niestety szanowna Klarinio. Musze powiedziec, ze Twoj post mnie zasmucil. Chyba mielismy byc sasiadami, poniewaz tez mam (teraz chyba mialem) zarezerwowana dzialke pod lasem. Zadzwonilem dzisiaj Bissmyka i niestety mialas racje. Do konca kwietnia bedzie wiadomo, czy beda sie bawic w developerke. Dwa lata temu tez sie nad tym zastanawiali. Teraz pewnie dogadaja sie i uda im sie kupic reszte ziemi.
Wiem, ze niektorzy kupili po kilka dzialek. Jedna dla siebie i reszte jako kapital. Wiem, ze ponizej Widokowej, ktos kupil 5 dzialek. Wtedy kosztowaly ponizej 100 zl/m2. Trzeba by sie od Bissmyka dowiedziec kto to taki.

Dobrze, ze kupilem prawie w ciemno co bylo. Powodzenia.
IdSon

Postprzez klarinia » 31 mar 2007, o 18:49

Z tego co sie orientuje to raczej Bissmyk nie podaje danych osobowych swoich klientow.A szkoda.Jestem tak zdesperowana, ze najchetniej chodzilabym od drzwi do drzwi i pytala o sprzedaz dzialek..Coz tu zrobic ? :neutral:

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2007 07:58 ]
Poszukiwana dzialeczka przy Podborzanskiej ewentualnie przy Widokowej.Place 450 zl za mkw.
klarinia

Postprzez Flawia » 2 lis 2008, o 21:41

Nadal Pani szuka działki w Warszewie?
pozdrawiam
Flawia

przecież jest działka wystawiona na sprzedaż

Postprzez as » 3 lis 2008, o 09:08

cos slabo szukacie jest 1200 m. Rzeczywiście popyt jest bo nawet staw na odludziu zlikwidowano by powiększyć obszar , moze z czasem ujawnią się pływające ogrody jak na mierzynie.
Chciałaś ujawnienia danych osobowych klientów czyli namawiać kogoś do złamania prawa w jakim ty swiecie żyjesz?
as

Postprzez Podbórzanin » 18 lut 2009, o 12:02

klarinia,
Jeśli sprawa zakupu działki przy Podbórzańskiej jest nadal aktualna proszę o kontakt.
Podbórzanin

Powrót do Kupię/sprzedam/zamienię/oddam