Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Podbórzańska, Dolomitów, Kaskadowa, Kredowa, Lodowcowa, Zachodu Słońca

Moderator: Dorime

Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Postprzez Piotr N. » 3 gru 2012, o 22:18

29 Listopqada 2012 roku Firma Jeronimo martins z Warszawy uruchomiła na Pobórzu przy ul Podbórzanskiej przy skrzyżowaniu z ul.Morenową i u lMaciejkową swój kolejny nowy sklep w Szczecinie. Sklep ten był bardzo potrzebny w naszym rejonie z uwagi na rozwijające się budownictwo indywidualne i zbiorowe.Rejon ten nie posiadał żadnego zaplecza handlowego a sklep Żabka na osiedlu Lisim Polu nie spełniał naszych oczekiwań z uwagi na ubogi asortyment z powodu małej powierzchni i bardzo wysokie ceny Uruchomienie dużego sklepu było moim celem w okresie mojej działalności w Radzie Osiedla. Prowadziłem negocjacje z Lidlem,Netto,Carefourem,Tesco. Jedynie pozytywnie na moje prośby odpowiedziała firma Jeronimo Martins która po otrzymaniu ode mnie informacji o odpowiednim lokalu w bloku przystąpiła od razu do realizacji tego przedsięwziecia.Oprócz sklepu Biedronki który już funkcjonuje ma powstac jeszcze kiosk o róznej działalnosci (,prasa,płatnośc rachunków,Lotto) oraz Apteka.Tak sie działa pseudodziałacze ze starego Warszewa.Mamy już wszystko,wyremontowaną ulice z komunikacją miejską,piękną pętle autobusową jakiej nie ma nigdzie na Warszewie,ścieżkę rowerową i chodnik w kierunku lasu.A wy co macie w centrum Warszewa?. stare poniemieckie rozwalające sie stodoły.Ale potrarficie tylko siac kłamstwa o ludziach ktorzy coś robią dla tej dzielnicy, a sami nie jestewscie zdolni do niczego.

Piotr Nosek
Piotr N.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:51

Re: Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Postprzez dana » 4 gru 2012, o 07:31

A jakbyście nie wiedzieli, to całe osiedle pod lasem powstało dzięki mnie. Przyjechałam ,zobaczyłam i tak mi się tu spodobało, że zadzwoniłam do deweloperów, żeby tu zaczęli budować domy. he he tak się działa moi państwo. Ucz się pan, panie N i nie wychwalaj się pan bo nie ma czym. Może do RM niech pan startuje, bo tu już pana wystarczy.
dana
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 07:21

Re: Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Postprzez Piotr N. » 4 gru 2012, o 10:00

O już sie odezwał pseudodziałacz ze starego Warszewa. Trzcińska,Burak,Zbaraszewski .Ja wam jeszcze dużo krwi napsuje . przyjdzie na was czas.Myślicie, że głupoty będziecie tylko ludziom wciskac do głów. :x :P :lol:
Piotr N.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:51

Re: Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Postprzez dana » 4 gru 2012, o 16:13

Dobrze, niech pan psuje, coś przecież trzeba w życiu robić , choćby dokuczać, antagonizować, szkodzić i psuć krew innym. Wreszcie w czymś pan jest dobry. Ale jak to mówią: PSY SZCZEKAJĄ, A KARAWANA IDZIE DALEJ!
dana
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 07:21

Re: Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Postprzez Piotr N. » 6 gru 2012, o 15:22

Jak nie masz argumentów do prawd głoszonych,to podważ wiarygodnośc tego co głosi prawdy.

(Winston Churchil 1874-1965 ),dwukrotny Premier Wielkiej Brytanii

:| :| :| :| :| :|
Piotr N.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 21:51

Re: Nowy sklep Biedronki przy ul.Podbórzańskiej

Postprzez dana » 9 gru 2012, o 17:39

Kto śmiałby podważać pańskie prawdy??? Szczególnie, że zawsze są trzy.... :lol:
dana
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 07:21


Powrót do Podbórz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron