Bocianie Forum

wszystkie wydarzenia związane z obserwacją warszewskich bocianów

Moderator: Nellie

Bocianie Forum

Postprzez agata » 25 sie 2015, o 22:32

Dobiega końca sezon bociani 2015 w Polsce. Na podsumowanie jeszcze trochę czasu zostało,ale już dziś powiem to o czym myślę od pewnego czasu. Mamy gniazdo na Warszewie,niestety w tym sezonie bez bocianów ... mamy Forum na którym nie pokazuje się moderator ... mamy,a raczej mieliśmy kilku użytkowników którzy wobec braku Antośków uciekli z tego Forum !!!! Zawsze myślałam,że Forum to tworzenie swego rodzaju historii i to nie tylko danego gniazda ale także innych gniazd. Ależ naiwna jestem .... Co będzie dalej z naszym Forum na którym zostałyśmy tylko ja i Irka ???
agata

Re: Bocianie Forum

Postprzez Irka » 28 sie 2015, o 18:51

Zostałam z Tobą agata, ponieważ lubię uczestniczyć w życiu naszego Forum. Czasami mi ręce opadały na myśl, że wszyscy nas zostawili. Relacje z gniazd trzeba robić systematycznie, nie z doskoku, zwłaszcza gdy się chce aby nasze Forum istniało i było to wszystko jakoś w miarę poukładane.
Nie dałyśmy rady relacjonować wszystkich wydarzeń z gniazd w których były bociany, bo zostałyśmy we dwie.
Ja to nawet chcę aby i nasz czat istniał nadal choć jest taki kulawy i numerkowy, chociaż chciałabym go widzieć w innej formie, a najlepiej...takiej jak kiedyś chatkowej.
Tak, ale to moje naiwne marzenia, bo jestem niestety niepoprawną optymistką.
Czy komuś jeszcze zależy :?: Chyba nie :!: Bociani sezon prawie się skończył i wnioski niestety nasuwają się same...
Irka

Postprzez ania2 » 7 lis 2015, o 14:37

I ja skromnie dołączę swą opinię , dzielne Dziewczyny :P , gdyż ciut, ciut mojego wkładu jest w tym Forum. Użytkowników wielu, to fakt.....
A szkoda, że tylko zaledwie trzy, okresowo cztery osoby włączały się do pracy.
Pozdrawiam serdecznie Was, dziękując za współpracę :P
ania2

Postprzez agata » 21 lut 2016, o 22:47

Irka napisał(a):Czy komuś jeszcze zależy :?: Chyba nie :!:

Też się nad tym zastanawiam i dochodzę do coraz smutniejszych wniosków ... Na początku Stycznia pisałam do Radka,dwa tygodnie temu pisałam do Tomka w sprawie tych wyskakujących dodatkowych stron przy każdym kliknięciu w jakikolwiek temat.Do dziś nie otrzymałam żadnej odpowiedzi a strony jak wyskakiwały tak wyskakują i jeszcze wirusy rozsiewają ... To jest nie poważne,żeby osoby które na stronie głównej widnieją jako administratorzy nie reagowały na takie coś !!! Nie mam zamiaru odchodzić na jakieś inne Forum,więc postanowiłam zawiesić swoją "działalność " do czasu usunięcia tych usterek !!! I tradycyjnie , jak co roku proszę się o otwarcie nowego sezonu. Ja wiem,że u nas jeszcze nie ma bocianów,ale w innych gniazdach już są ... są też bociany całoroczne a my tkwimy jeszcze w ub.roku.Czekam aż coś się zmieni a ponieważ lubię te ptaszyska,bardzo lubię to póki co czekam na nie "u siebie",ale mam nadzieję wrócić tutaj .... oby jak najszybciej !!!
agata

Postprzez Dorime » 23 lut 2016, o 05:33

WITAM,

Nie wiedziałem że macie jakiś problem. Chłopaki Tomek i Radek są bardzo zalatani a do mnie z problemem nikt się nie zgłaszał. Jeszcze dziś zainterweniuje w tej sprawie. Nie mam aż tak dużej mocy ale się postaram.
DORIME (c) Dorian Sierek
www.dms-electronic.pl
Dorime

Postprzez agata » 6 mar 2016, o 23:10

Dzięki Dorime za zainteresowanie ... co prawda dział Bociany 2016 został otwarty,ale wyskakujące dodatkowe strony jak wyskakiwały tak wyskakują ... nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Przeglądam dziesiątki stron i takie coś dzieje się tylko na portalu warszewskim ... hmm ... a swoją drogą szkoda,że Admini są tak zalatani iż nie mają czasu nawet raz na pół roku tutaj zajrzeć ...
agata

Powrót do Tosia & Antek