Jak się mieszka na Odolanach

Sarnia, Kresowa, Podmokła, Jemiołowa, Polnych Kwiatów, Korony Północy, Kasjopei

Moderator: Dorime

Jak się mieszka na Odolanach

Postprzez tilo23 » 19 lut 2013, o 11:30

Wita serdecznie,

Zastanawiam się nad zamieszkaniem w okolicach Sarniej-Czeskiej, możecie mi podpowiedziec o plusach/minusach lokalizacji? Chodzi mi bardziej o rzeczy, których sa mniej oczywiste niż dobra komunikacja z miastem i bliskość szkoły i przedszkola. Np. słyszałem, że woń szamba bywa dość uciążliwa (nie ma podłączonej kanalizacji miejskiej)?

Z góry dziękuję za podpowiedzi!
tilo23
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:01

Re: Jak się mieszka na Odolanach

Postprzez Radek » 19 lut 2013, o 22:48

Jeżeli zastanawiasz się nad zamieszkaniem w tej okolicach zakładam, że jest to decyzja długoterminowa. Co do szamba, problem zapewne istnieje, ale najbliższe lata powinny przynieść definitywne zakończenie i tej sprawie. Obecnie trwa układanie kanalizacji w rejonie ulicy Jemiołowej. Ostatni etap inwestycji obejmie ulicę Sarnią i Podmokłą. O terminach poszczególnych etapów pisaliśmy na warszewo.pl, można poszukać. Ogólnie po przebudowie będzie to jeden z ładniejszych, kameralnych zakątków dzielnicy.
Avatar użytkownika
Radek
Site Admin
 
Posty: 216
Dołączył(a): 21 lut 2005, o 00:15

Re: Jak się mieszka na Odolanach

Postprzez tilo23 » 20 lut 2013, o 10:23

Dzięki za odpowiedź. Wasze forum i stronkę przekopałem dość dokładnie, co do kanalizacji to wiem, że to gorący temat... od wielu lat. Jednakowoż jeśli poza tym nie ma jakichś tajemniczych niedogodności, to możliwość zamieszkania na Odolanach wydaje się kusząca :-) Tak na marginesie - jak kształtują się koszta wywozu odpadów płynnych (szamba)? Całe osiedle korzysta z jednej firmy?
tilo23
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 11:01

Re: Jak się mieszka na Odolanach

Postprzez namecky » 7 cze 2013, o 22:34

Hmm... mi się mieszka bardzo dobrze i jest naprawdę fajnie i miło :)
namecky
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 22:19


Powrót do Warszewo-Odolany

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron