Śmieci i gruz na Podburzańskiej - kto widział?!

Czyli życie codzienne Warszewa

Moderatorzy: Dorime, Jarosław Frycz

Śmieci i gruz na Podburzańskiej - kto widział?!

Postprzez krzychoo » 9 lis 2010, o 11:12

Witam. Jestem tu pierwszy raz. Mieszkam na Odolanach.
Ale do rzeczy: właśnie dostałem info o wysypanym gruzie/śmieciach za pętlą na Podburzańskiej, a dokładnie przy zejściu z asfaltu do pomnika poległych sportowców z Warszewa.
Mnie po prostu krew zalewa przez takich patafianów. Stawia sobie taki chałupę i sra we własnym ogrodzie.

Może ktoś widział jakąś ciężarówkę która tam wjeżdżała?? Fajnie by było zlokalizować tego jegomościa. Straż Miejską powiadomiłem, lecz wątpliwa sprawa, że coś znajdą w tych śmiechach pozwalającego zidentyfikować kto to zrobił. Chyba, że ktoś ma monitoring na ulicę w tym kierunku?
krzychoo
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 11:06

Re: Śmieci i gruz na Podburzańskiej - kto widział?!

Postprzez Radek » 24 lis 2010, o 00:13

W temacie "zasrywania" własnego podwórka, o którym pisze Krzychoo, jesteśmy niestety w ogonku Europy. Podwójna patologia objawia się tym, że śmiecą mniej lub bardziej świadomie ci najbogatsi. Domy wymuskane - jest się czym chwalić, mentalności jednak i pieniądz nie zmieni.

Widzisz jawne łamanie prawa - reaguj! Zrób zdjęcie, zgłoś zdarzenie straży miejskiej, policji, umieść info na forum. Problemu pewnie w ten sposób nie rozwiążesz, ale dasz przykład innym a to już znaczy bardzo wiele. Bierzmy sprawy w swoje ręce, nie czekajmy aż ktoś zrobi to za nas, bo nie zrobi. Tak się składa, że jeszcze wiele obszarów życia społecznego, w tym świadomość ekologiczna, wymaga "pracy u podstaw", więc innego wyjścia nie ma.
Avatar użytkownika
Radek
Site Admin
 
Posty: 216
Dołączył(a): 21 lut 2005, o 00:15


Powrót do Lokalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron